Kerko nje tur

DESTINACION

139.00

Pushime ne Korfuz, Duke filluar nga 139€/person

🌊Pushime ne Korfuz 🌊 Duke filluar nga 139€/person

139.00

Party ne anije dhe Tur ne Korfuz, Cmimi 139€. Nisje 3 Korrik

Party ne anije dhe Tur ne Korfuz, Cmimi 139€. Nisje ne 03 Korrik dhe cdo fundjave me pas.
Argetim dhe tur ne Korfuz, mes bukurise kulturore te ketij ishulli dhe

119.00

Stamboll me autobus, 4 Dite, 119€/Person. Nisja 2 Korrik

Stamboll me autobus, 4 Dite, 119€/Person. Nisja 2 Korrik

Nisja / Kthimi
Tirane

Koha e nisjes
Ora 22:00 te nje dite me pare.


Read more
60.00

Lugina e Valbones, 2 Dite, 60€/Person. Nisja 13 Qershor

Lugina e Valbones, 2 Dite, 60€/Person. Nisja 13 Qershor dhe cdo fundjave me pas

53.00

Banjat e Benjes, Permet. 2 Dite, Nisja 20, 27 Qershor. Cmimi 53 euro

Vizite e qytetit te Permetit, mbremje festive, gatime tradicionale, ecje ne natyre, peisazhe natyrore si ujevara e Sopotit dhe kanionit te Langarices, Plazh ne Benje, dhe shume argetim.


115.00

Ujvarat e Plives, Kravices, Blagaj, Mostar, Medjugorje, 3 dite. Nisja 3, 10 Korrik. Cmimi 115 euro/p

Lugina e Pliva ndodhet në pjesën veriore të Bosnjës dhe Hercegovinës qendrore dhe është e njohur për malet e saj të qeta të pasura me pyje dhe bollëk të natyrës,

Rezervime hotele

Ofrojme game te gjere hotele ne te gjithe boten…

Pushime brenda dhe jashte vendit

Nese ju duhet te zgjidhni pushimet tuaja, mjafton te zgjidhni daten dhe destinacionin…

Paketa turistike ne grupe

Nuk duhet te kerkoni, mjafton te na kontaktoni dhe udhetimi juaj vjen i sigurte dhe me cmim ekonomik tek ju…