• corfu-view-xlarge
  • corfu-greece
  • corfu-attractions-Néo-Froúrio-xlarge
  • hotel-maltezos-corfu-gouvia-glyfada-beach
  • Corfu.original.1807

Party ne anije dhe Tur ne Korfuz, Cmimi 139€. Nisje 3 Korrik

139

Category:

Party ne anije dhe Tur ne Korfuz, Cmimi 139€. Nisje ne 03 Korrik dhe cdo fundjave me pas.
Argetim dhe tur ne Korfuz, mes bukurise kulturore te ketij ishulli dhe plazheve ranore dhe me gure qe do te vizitojme me anije. Party ne anije me barbeque ne nje nga gjiret e vendit dhe pije te perfshira.

NISJA / KTHIMI Tirane
KOHA E NISJES  Ora 00:10 ne qender te Tiranes.
PERFSHIHEN
Transporti Akomodimi ne hotel me mengjes dhe darke
Party ne anije Guide shoqerues
NUK PERFSHIHEN
Taksa e shtetit ne hotel

 

Additional information

test

100